ohlédnutí za dubnem

4. května 2016 v 20:00 | Haily |  Deník
Od posledního článku už bohužel uběhl měsíc a já nemůžu říct, že nemám čas, protože to není pravda. Času máme většinou tolik, kolik si ho uděláme, ale blogování pro mě v posledním měsíci nebylo prioritou. Jsem vlastně docela špatný blogger, ale to nevadí, je to jen jendo hobby z mnoha, nějaké to kreativnější vyžití, které si teď nemůžu (nebo nechci) úplně dovolit. A ne, že by na tom bylo něco špatného, to vůbec! Ale většinou když si sednu ke psaní článků, ke kreslení nebo ke čtení jiných knih než těch do školy, tak si často připadám, jako kdybych se flákala. Což většinou pravda je. Prosím neberte to tak, že si absolutně zakazuji nějaké zábavné činnosti, ale na tohle období života jsem si stanovila 2 cíle a chci se soustředit hlavně na ně (zdravý životní styl a studium).

Jak už jsem psala, od února se soustředím mnohem více na to, co jím, a od března jsem začala seriózněji sportovat. K mému velkému neštěstí jsem se musela zase vrátit ke běhu, protože plavání a jóga prostě asi nestačí. Vy, co běháte, to možná dobře znáte - běhání milujete a nenávidíte zároveň, nebo alespoň já to tak mám. Nicméně, těžko najdete něco tak časově nenáročného jako je běh. Zatím jsem si zavedla rutinu 5km třikrát do týdne, ale uvidíme, jak to o zkouškovém půjde dál. Kdybych však něco musela vyřadit tak, ač s těžkým srdcem, to bude plavání, protože my dlouhovlásky s fénovanám trávíme celé věky a jestli něco nesnáším, tak jsou to činnosti, se kterými jen ztrácíme čas.

Další můj věčný cíl jsou dobré studijní výsledky, ale to už jste také určitě vysledovali. Všechny zkoušky už mám zapsané a za týden oficiálně odstartuje měsíc dlouhé peklo, na které se zvláštním způsobem i těším. Nebo až bude za mnou, protože pak (!!) jdu na koncert Paula McCartneyho a to bude ta nejsladší odměna! ♥

Aby můj život nezněl tak hrozně jednotvárně, tak ještě přihodím, že se ze mě stává mistr zahradník a už se nemůžu dočkat, až mi budou kvést pivoňky a vyroste ještě víc bylinek.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama