Duben 2016

ach ten březen!

4. dubna 2016 v 20:42 | Haily |  Deník
Jako téměř v životě každého vysokoškoláka, leden pro mě byl velice náročný. Únor jsem si určila jako takový nový start, ale bylo to spíše takové zahřívací kolo, nicméně nebyl to špatný měsíc - začala škola, přestala jsem jíst maso a udělala jsem si pořádek v šatníku. S tím šatníkem je problém jen ten, že mě to teď bude čekat opět s úklidem zimního oblečení. Ale březen! Ten nenápadný beřezen! Měsíc od kterého čekám vždycky nejméně, protože je takový přechodný mezi zimou a jarem. Ale byl to skvělý měsíc.

Celý měsíc se mi podařilo 2x týdně chodit plavat (každé úterní a čtvrteční ráno), což beru jako největší úspěch, protože chodit na půl sedmou do banézu bylo prostě utrpení (a stále je), ale teď už se na to těším - vlastně jdu zítra. Asi je pravda, že čím víckrát a pravidelněji něco děláte, tak si na to prostě zvyknete. Teď už je navíc i relativně teplo a venkovní bazény můžeme, velmi otužilecky, využívat naplno. Dobrá zpráva je, že cítím, že dělám pro svá bolavá záda zase o něco víc, než jen byla jóga. A na postavě by to snad taky mohlo brzy začít být znát (zkouškové po Vánocích je vážně za trest, pokud ve stresu jíte, jíte a jíte).

Pokud budete ještě během jara v Praze, strašně ráda bych vás vyslala na ranní procházku k Pražskému hradu nebo do Botanické zahrady! Ze své zkušenosti bych na Hrad poradila jít nějak kolem půl desáté až desáté ráno - není ještě tak přeplněno a poté, co si projdete zahrady a areál, si můžete sednou na kávu ve Starbucksu s výhledem na Prahu (a skvělou magnolií na zahradě). Do Botanické jsem šla taky dopoledne, ale až v půl 11 a všechno bylo opravdu nádherné, už se těším, až začnou kvést pivoňky, protože připravovaná pivoňková louka vypadala skvěle!

Také jsem se dostala to Kočičí kavrány (Újezd), kde jsem se zamilovala do jednoho zrzavého drobečka, ach. ♥ Myslím, že vedle svého snového mopse si pořídím i kočku. Kočku jsem vlastně chtěla strašně dlouho, ale pak přišli mopsi a já jsem byla (a stále jsem) naprosto okouzlená. Z koček se mi moc líbí skotská klapocuhá nebo ragdoll.

A v poslední řadě, včerejší odpoledne jsem strávila prácemi na zahradě a dnes již sázením (které zdaleka ještě není u konce). Tak zanedlouho snad budou mé fotky na instagramu i ze zahrady!