Prosinec 2015

on Santa's Nice list

30. prosince 2015 v 17:21 | Haily |  Nástěnka
Dnes jsem se rozhodla ještě rychle vytvořit článek o Vánocích, protože zítra už je Silvestr a shrnutí roku 2015 bych ještě taky chtěla stihnout v tomto roce (tedy dnes nebo zítra). To plynutí času je neúprosné, ačkoliv tohle období opravdu miluji, musím sarkasticky poznamenat, že Vánoce obdobím klidu a pohody opravdu nejsou. (dnes ráno jsem v 5 vyjížděla z Budapešti a první zkoušky jsou už skoro za rohem, aaa!)

Nicméně, u Miki jsem se inspirovala skvělým článkem o dárcích, takže tady máme moji letošní nadílku (doufám, že nezním nijak nafoukaně, rozhodně se nechlubím, spíš mám jen velkou radost).

Netypicky začnu dárkem, který jsem si nadělila sama těsně před svátky - a to ozdobou ve tvaru brusle, po které jsem toužila už od minulých Vánoc. Myslím, že není co vysvětlovat, je prostě krásná.. a je z M&S. Dále jsem ale dostala pěknou sbírku knížek (Pride and Prejudice od Temi, další od rodiny), ze kterých mám opravdu velkou radost, ale ke čtení se dostanu asi až v druhé polovině února. Za zmíňku stojí i krásná květinová čelenka (od Temi) a film do polaroidu, na který se už moc těším, tohle je vlastně takové super hipsterské kombo... celkově všechny moje dárky letos nějak podivně ladí! Nebo to přijde jen mně? Jako poslední ještě zmíním štětce Zoeva, které jsem si přála už také celé věky a řeknu vám, pokud vás alespoň trochu zajímá make-up/beauty, tyhle štětce jsou úžasné, doporučují!

Asi nechám spíš mluvit fotky, nemá cenu všechno popisovat, že? Doufám, že jste měli pěkné Vánoce a ještě si užíváte volna, pokud ho samozřejmě máte. ♥
Mopsí klíčenka (?) je super cute nápad, ne?

první prosincový

1. prosince 2015 v 16:00 | Haily |  Deník
Krásného prvního prosince, drazí čtenáří! ♥

Jsem moc ráda, že už je konečně prosinec a mé Vánoční šíleství už má plné odůvodnění (ale to má vlastně už od prvního Advenu), ačkoliv ho zrovna dnes nemohu plně projevovat, jelikož se mi po dlouhé době podařilo usnout při čtení. Naštěstí jsem nebyla ve škole, nadělila jsem si den volna po pondělním úspěšném zdoláním prvního zápočtu! Ještě tři další v prosinci, jeden rozbor dvou nálezů Evropského soudního dvora (jen 5 normostran) a budu mít zase do 6. ledna volno, kdy mám prvníh zkoušku. Letos toho asi není tak moc, že? Ale stejěn budu potřebovat veškerou sílu a dušební podporu.

Ale dost o škole! Když se vrátím k Vánocím, tak musím přiznat, že mi stále chybí komplet dárky pro rodiče a některé kamarády, což je trochu stresující, protože obchodní centra se už naplňují lidmi. Naštěstí mám školu celkem v centru Prahy, takže není problém zajít někdy mezi 10 a 11 ráno, kdy téměř nepotkáte živou duši.

Také mám neskonalou radost z otevření prvního okýnka na adventním kalendáři a z konzuamce první malé čokolády!