Prosinec 2014

yr. 2014

29. prosince 2014 v 0:06 | Haily |  Nástěnka
Minulý rok jsem psala velmi podobný článek, který popisoval vše, co se odehrálo v roce 2013. Byl to skvělý rok, pořád si ten článek ráda čtu, letos jsem ale bohužel ze všeho spíše taková rozpačitá. Kdybych měla rok 2014 nějak pojmenovat, rozhodně bych ho označila za hektický.

Celá první polovina se nesla v duchu příprav na maturitu, na zkoučky CAE, na scio a na přijímací zkoušky. Do toho jsem bohužel byla nemocná a pobytu v nemocnici jsem se také nevyhnula. Od října samozřejmně nový vysokoškolský život, první zápočty, žádná docházka, svoboda,... ale také plno zodpovědnosti, stresu, strachu z boudoucnosti, dumání nad prací, zda je všechno správné, zda někde není chyba, asi to znáte.

Nicméně, abych nebyla tak negativní - tento rok toho kromě velkých změn přinesl i mnoho dobrého. Ty úžasně dlouhé prázdniny jsem si krásně užila cestováním, byla jsem u Balatonu, v Drážďanech, v Turecku a nakonec na podzim ve Vídni. Miluji cestování a tohle léto mi toho opravdu hodně dalo.

Tento článek se mi píše vůbec těžce, protože jsem zrovna přijela od babičky a měla bych se spíše učit na zkoušky. Abych to shrnula, byl to chaotický, hektický, stresující, ale přesto moc hezký rok. Do příštího roku si snad jen přeji, abych si nepřipadala jako ve splašeném vlaku, ze kterého se nedá vystoupit, abych měla věci více zorganizované a naplánované.