Listopad 2014

mops

29. listopadu 2014 v 14:28 | Haily |  Deník
Vždycky jsem byla spíš cat-lady, psů jsem se spíš bála a nikdy mě nijak nelákalo psa mít. Jak se však život vyvíjí a náš vkus s ním, najednou jsem si uvědomila, že víc než po čemkoliv jiném toužím po malém štěnátku mopse. Na kočkách se mi vždycky líbila ta krása, elegance, nezávislost,... ale poslední dobou jsem podlehla kouzlu psů. Oddanosti a věrnosti. Procházkám. No a nejsou kouzelní? ♥

Jinak už je skoro prosinec, což znamená, že beze studu mohu vytáhnout vánoční ozdoby a světýlka. Ani nevíte, jak jsem se na to těšila. Sice budou letošní Vánoce plné učení se na zkoušky, ale toho volna a atmosféry se už ani nemůžu dočkat!

Taky jsem si díky Kátě a Temi udělala test osobnosti, jestli vám to něco říká, tak mi vyšel typ INTJ.

nemám se špatně

9. listopadu 2014 v 11:31 | Haily |  Deník
Jestli je něco obtížného, tak je to vrátit se k blogování. Do konce roku 2012 jsem blogovala pravidelně, snad i zajímavě. Když se dívám na články z měsíce ledna roku 2012, tak vídím, že jsem napsala neuvěřitelných 27 článků. Jak bylo tohle možné? Jak jsem toho mohla mít tolik co říct? Tolik kreativity, nápádů, oblbíených písniček...

Nebudu si vymýšlet, nemám se nijak špatně. Ale život na vysoké škole je pro mě velkým oříškem. Není to těžké, není to ani příliš strestující, naše alma mater se mi líbí a některé předměty mě doopravdy baví, ale. Ale někdy si připadám, jako kdybych tam chodila jen na návštěvu. Možná je to tím, že tam moc lidí neznám. Nebo je to tím, že všichni máme jiné rozvrhy a školy na opačných koncích Prahy, a pak je těžké sjednat odpolední kávu. Hlavně když už se po dlouhém dni ve škole nikomu nechce.

Možná si přijdu trochu opuštěná. Jako kdybych nebyla živá.

Chybí mi kreslení a čtení náhodných klasických románů. Chybí mi testování pražských kaváren. Někdy jen čekám, kdy do mě někdo pořádně štípne a já se probudím z této monotónnosti a hektičnosti.

Ale nemám se špatně, to si nemyslete.