Listopad 2014

nemám se špatně

9. listopadu 2014 v 11:31 | Haily |  Deník
Jestli je něco obtížného, tak je to vrátit se k blogování. Do konce roku 2012 jsem blogovala pravidelně, snad i zajímavě. Když se dívám na články z měsíce ledna roku 2012, tak vídím, že jsem napsala neuvěřitelných 27 článků. Jak bylo tohle možné? Jak jsem toho mohla mít tolik co říct? Tolik kreativity, nápádů, oblbíených písniček...

Nebudu si vymýšlet, nemám se nijak špatně. Ale život na vysoké škole je pro mě velkým oříškem. Není to těžké, není to ani příliš strestující, naše alma mater se mi líbí a některé předměty mě doopravdy baví, ale. Ale někdy si připadám, jako kdybych tam chodila jen na návštěvu. Možná je to tím, že tam moc lidí neznám. Nebo je to tím, že všichni máme jiné rozvrhy a školy na opačných koncích Prahy, a pak je těžké sjednat odpolední kávu. Hlavně když už se po dlouhém dni ve škole nikomu nechce.

Možná si přijdu trochu opuštěná. Jako kdybych nebyla živá.

Chybí mi kreslení a čtení náhodných klasických románů. Chybí mi testování pražských kaváren. Někdy jen čekám, kdy do mě někdo pořádně štípne a já se probudím z této monotónnosti a hektičnosti.

Ale nemám se špatně, to si nemyslete.