Leden 2014

skoro šest

4. ledna 2014 v 13:55 | Haily |  Deník
Dnes jsem zjistila, že můj blog bude mít v květnu své šesté narozeniny. Což také znamená, že kdybych si ponechala svůj úplně původní blog, tak už slavím narozeniny přinejmenším osmé nebo deváté. Řekněte, není to strašné? Tak dlouho tady být? A když si představím, že tu jsou možná takoví čtenáři, kteří tento blog čtou již od začátku..

Každopáně, mám připravených několik článků, ale mám obrovské dilema. Uveřejnit je tady, na starém blogu, nebo na svém novém? Když jsem si minulý rok před Vánoci založila nový blog, myslela jsem si, jak to bude snadné. Tady budu dál vést svoje deníky, povídky a podobně, a tam budu přidávat fotky a DIY návody. Nakonec do dopadá tak, že nikam nic nepíšu, jelikož se nemohu rozhodnout, kam to vlastně napsat.

Samozřejmě bych mohla jeden blog zrušit, nebo se dokonce přestěhovat na ten nový, ale nemám na to sílu. Tento můj starý blog toho již viděl tolik! Všechny moje cosplay plány, oblíbené mangy, písničky od Beatles, povídky, deníkové zápisy, nápady.. je to jako kdybych se měla odloučit od části svého života.

Nebo jsem jen moc přecitlivělá?