Září 2013

o tom, jak je září nejisté

3. září 2013 v 21:21 | Haily |  Deník
Znáte to, třetího září, druhý školní den, podzimní vítr, zlatavé slunce, chladná rána, mrholení a stesk po létě. Přijde snad ještě to babí léto? Dnes jsem viděla padat žluté listy.

S prvním dnem školy (tedy včera) jsem myslím nakreslila nejlepší obrázek, co jsem byla kdy schopná, přinejmenším líbí se mi teď nejvíce, avšak to je proměnlivé. Celé prázdniny jsem se snažila cvičit kreslení a teď, když mám konečně pocit, že bych se mohla někam trochu posunout, začíná škola a ten děsný nedostatek volných chvil. Ba ne, letos to částečně bude jiné. Mám skvělý rozvrh, ale čekají mě seminárky, maturita a přijímačky. Sounds great, right?

Není mi líto, že je zase září.

Máte však taky někdy takový zvláštní pocit, kdy si nejste vůbec jistí, zda se ubíráte správným směrem? Nebo zda se na něco těšíte nebo ne? Ale nepřemýšlíte o tom. Jako kdyby to bylo všechno někde daleko a netýkalo se vás to. Možná je to lhostejnost? ...

PS: Možná je to tím, že sleduji Avatara (the last airbender) a Free!, do toho čtu dva webkomiksy a svoje knihy? Error ve vnímání reality.