Září 2013

the happy 26th

27. září 2013 v 19:49 | Haily |  Deník
Když se rozhodnete, že vaše narozeniny budou krásné a úžasné, pak se tak možná stane. Přinejmenším mně se to stalo. Víte, nechci se vůbec chlubit nebo podobně, jen mám tak ohromnou radost!

Den předem brzy ulehnete do peřin, abyste z nich ráno mohli nedočkavě vyskočit. Jela jsem autobusem mnohem dříve, než jezdím normálně. Povím Vám, Praha je nejkrásnější brzy ráno. Všechno je tak tiché a klidné, ale ve stejné chvíli i rychlé a hektické. Paprsky líně září, od výfuků aut stoupá kouř, po ulicích spěchá hejno černých obleků. Kupujete si kávu. Tohle je můj nový paradox. Ze zdravotních důvodů nemohu pít nějaký čas kofein. Caramel macchiato, bez kofeinu, prosím. Pak The Beatles a Oxfordské sešity, nebelvírský zápisník, obrázek, zamilovaný dopis, pěny do koupele, album na známky, Mucha diář, knihy, růže.. děkuji. ♥

♥ doufám, že Vaše narozeniny budou také tak krásné!

o tom, jak je září nejisté

3. září 2013 v 21:21 | Haily |  Deník
Znáte to, třetího září, druhý školní den, podzimní vítr, zlatavé slunce, chladná rána, mrholení a stesk po létě. Přijde snad ještě to babí léto? Dnes jsem viděla padat žluté listy.

S prvním dnem školy (tedy včera) jsem myslím nakreslila nejlepší obrázek, co jsem byla kdy schopná, přinejmenším líbí se mi teď nejvíce, avšak to je proměnlivé. Celé prázdniny jsem se snažila cvičit kreslení a teď, když mám konečně pocit, že bych se mohla někam trochu posunout, začíná škola a ten děsný nedostatek volných chvil. Ba ne, letos to částečně bude jiné. Mám skvělý rozvrh, ale čekají mě seminárky, maturita a přijímačky. Sounds great, right?

Není mi líto, že je zase září.

Máte však taky někdy takový zvláštní pocit, kdy si nejste vůbec jistí, zda se ubíráte správným směrem? Nebo zda se na něco těšíte nebo ne? Ale nepřemýšlíte o tom. Jako kdyby to bylo všechno někde daleko a netýkalo se vás to. Možná je to lhostejnost? ...

PS: Možná je to tím, že sleduji Avatara (the last airbender) a Free!, do toho čtu dva webkomiksy a svoje knihy? Error ve vnímání reality.