Listopad 2012

možná sněží

29. listopadu 2012 v 21:06 | Haily |  Deník
Jinde už možná sněží. Včera v noci jsem přijela za babičkou, noc byla překvapivě světlá a vzduch voněl jarem. Opravdu. Jako čerstvé květiny a ráno slunce slabě hřálo. Za méně než jeden měsíc jsou mé milované Vánoce a můj život je tak hektický, že téměř nemám čas užívat si adventní atmosféru. Pokusím se to ale napravit, v pondělí jedu do Drážďan. Chtěla jsem sníh, světýlka, vůni cukroví a příjemný pocit tepla, prosím, ať se mi to splní. Ale tady bude nakonec možná jen pršet a všechno to drobné bílé kvítí, co kvete před nemocnicí, se bude ohýbat v náruči studeného větru.

Ale nevěš hlavu, čekají nás lepší zítřky.

peřina

21. listopadu 2012 v 6:40 | Haily
Ráno vás peřina nechce pustit za žádnou cenu. Je jemná a hebká a vaše studené nohy něžně hladí. Na stole máte hromádky učebnic a květinových sešitů a ještě musíte vymyslet, jak to všechno poberete. Zanedlouho vás bude kamarádka čekat v kavárně a vy ještě stále nevíte, zda máte na kávu vůbec chuť. Také už je to několik týdnů, co jste si pořádně odpočali. Za čtrnáct dní jedu do Drážďan a pak.. však už víte, co přijde.

Čekám na každý víkend s myšlenkou spánku, ale zatím se žádný takový nepovedl. A možná za to může jen mé ranní rozpoložení, ale mám dojem, že my si nikdy nebudeme tak úplně rozumět, pokud máte rádi Johna s Yoko Ono.

A ten pitomý dopis je stále ztracený.

Isobel Campbell & Mark Lanegan - Come Undone

17. listopadu 2012 v 21:10 | Haily |  Poslouchané
Měla bych se asi omluvit za svoji nepřítomnost a za zanedbání blogu na více než 14 dní, ale snad už to teď bude lepší. Co bych tak řekla? Proběhl Akicon (skvělý), mám moc školy a jsem nemocná, takže blog byl poslední, čemu jsem se chtěla v uplynulých dnech věnovat. Avšak dnes už je konečně sobota, do školy už toho snad není tolik a také mi je již trochu lépe, takže po úklidu celého pokoje a předtřídění skříně jsem se rozhodla usednout k psacímu stolu a sepsat článek.

Nedaří se mi to, že? Poslouchám classy hudbu a přemýšlím o tom, jaký dort zítra upeču. Také o tom, že prodám asi některé své šaty a cosplaye, ačkoliv netuším, jaký by o ně mohl být zájem. Možná zítra se mi zadaří víc..

Ale tohle zní hrozně classy, že?