Září 2012

šest ráno

3. září 2012 v 6:06 | Haily |  Deník
Je šest ráno? Mělo by být, moje hodiny uakzují přesně šest. Ale než tento článek dopíšu, bude již jistě pár minut po šesté, ne-li čtvrt na sedm!

Přišel i tento den, ten první školní. Takhle z kraje září naštěstí již skoro poslední. Ale vlastně mi to nevadí. Mám šílené obavy z letošního učiva, ale nějak se těším. Však mi moji přátelé často tvrdí, že jim velmi připomínám nejlepší kamarádku Harryho Pottera. Samozřejmě já s tím nesouhlasím a samozřejmě tohle nebylo to, proč jsem se rozhodla začít psát článek takhle brzy ráno.

Zavzpomínala jsem se. Pamatujete si svůj první školní den? Myslím tím hlavně první třídu, ale také každý nový den na nové škole. Moje první dny jsou zatím jenom čtyři a doufám, že pak již přijde jen první den na vysoké škole nebo první den v práci.

Vidím to jako včera, kdy jsem porpvé šla na své gymnázium. Byla jsem vystrašená a nervózní. Dokonce si pamatuji i to, co jsem měla na sobě (černé kraťasy, bílý svetr, červenou tašku a černé plátěné tenisky)! Dnes tam jdu také, a má jediná starost je, zda si koupím ráno kávu a pokud ano, tak kde, jelikož cestou mám Costu, Cross Café i Starbucks. Vidíte? Je to hloupé, ale rozhodně víc uklidňující než roztřesená kolena při vstupu do budovy.

Užijte si dnešek! ♥ Asi mi ujede autobus.


PS: Proč vlastně také nemáme ty sladké japonské školní uniformy!?

PPS: Mám ty nejkrásnější sešity, hoho!

She & Him - Rockin' Around The Christmas

1. září 2012 v 22:12 | Haily |  Poslouchané
První letošní koleda zde na blogu (tedy myslím)! Někdy na konci července jsem si pouštěla Let it snow, a jak jsme si včera s Temi ujasnily - přišel čas pouštění koled! Dnešní je cover vezre Rockin' Around the Christmas Tree od She & Him, kde zpívá Zooey (Summer z 500 days of Summer). Zní to docela šedesátkově, že? ❄