Červenec 2012

fotky od Balatonu

29. července 2012 v 20:11 | Haily |  Travel
První část fotek, co tu průběžně fotím v Maďarsku. Ale nakonec takhle asi budu přidávat fotky z celého léta. Rozhodla jsem se koupit si staromódní fotoalbum bez těch ošklivých, lesklých, průhledných stránek, a vyvolat některé své fotky, které mám ráda. Bude úžasné, si pak toto album prohlížet. ♥Tangled Soundtrack - When Will My Life Begin

19. července 2012 v 17:59 | Haily |  Poslouchané
Baví mě život, dnešek byl vlastně úžasný, ale zkazil se. Možná si za to mohu sama se svoji přecitlivělostí, ale dokáže mě neskutečně naštvat, když se někdo vydává za mého kamaráda, ale milého slova se nikdy nedočkám. Nic nikdy není dobře. Možná by bylo lepší, kdybychom byli nepřítelé, pak bych se nemusela bát mu taky něco říct.. škoda jen, že těhle lidí teď znám nějak moc.

Asi se opět podívám na Tangled, nebo možná na Amelii.


Simon & Garfunkel - El Condor Pasa

17. července 2012 v 11:34 | Haily |  Poslouchané
Sound of silnece bude asi navždy moje oblíbená, ale poslední dobou jsem se naprosto zamilovala do této skladby a už asi týden ji musím stále poslouchat.

Jak se jinak máte? Já se mám tak zvláštně, možná díky tomu počasí. V Maďarsku bylo teplo až k nevydržení a tady pěkně prší. Připomíná mi to tu dvě místa, které spolu nemají nic společného - noční Shanghai a Liverpool. Protože když jsem v Shanghai zavřela oči, nechala studený vítr šlehat mi do tváře v doprovodu drobných kapek deště, klidně jsem si mohla představovat, že jsem v Liverpoolu. Možná to bylo jen na ten okamžik, ale v tom okamžiku mi přišly obě místa tak stejná.


PS: Vřele nedoporučuji nikomu hrát bowling v Usedlosti Ladronka, jsou to oškliví podvodníci. Ha. C:

domy

15. července 2012 v 11:32 | Haily |  Deník
Dlouho jsem nic nenapsala. Nebo je to jen můj pocit? Nicméně od té doby se mi podařilo zažít pár opravdu hezkých maličkostí. Třeba cesta do Prahy, kdy vysvitlo slunce po dešti a já jsem sledovala každý z těch krásných domů v centru města a snažila si jej zapamatovat. Myslím, že se mi to docela povedlo, protože..

Předevčírem jsem se pustila do blázivého nápadu - nakreslit kdomiks na nějaký ze svých krátkých příběhů. Vlatně bych mohla kreslit na cokoliv nového, ale nechtělo se mi nic vymýšlet, chtěla jsem se do toho pustit hned. A tak se stalo a moje kratičká manga je již téměř hotová! Na prozatimní výsledky se můžete podívat zde. Není to nic úžasného, dělám to poprvé, ale stejně... je to takové sladké a hlavně, pro mě velmi důležité.

Také jsem se rozhodla, že se zapojím do letní soutěže na SDP. A to je asi tak vše. Jsem ráda, že jsem konečně doma.

tajmená první strana!

Pete Yorn - Ever fallen in love

11. července 2012 v 10:09 | Haily |  Poslouchané
Mám ráda tuhle písničku v podání Nouvelle Vague, mám ji ráda od Buzzcocks, ale tuhle verzi mám teď nejraději. Poslouchám ji docela často, hlavně navečer, kdy jedete trolejbusem v Budapešti se to úžasně hodí.


Ever fallen in love with someone
Ever fallen in love
In love with someone
Ever fallen in love
In love with someone
You shouldn't have fallen in love with

Amelie - J'y Suis Jamais Alle

4. července 2012 v 0:02 | Haily |  Poslouchané
Vím, že je dost hrozné sem přidávat jen písničku, ale já si nedovedu pomoct. Je toho tolik, co bych chtěla napsat, ale nejde to. Nebojím se toho, že to tu někdo přečte, vlastně by mi to bylo jedno, ale nedokážu to napsat, protože to nedovedu vyjádřit.

Možná ani sama nevím, co přesně chci.

Je vtipné, jak jsou si všechny ty melodie z Amélie podobné, ale přesto naprosto odlišné. Ale poznáte je, prostě je poznáte. Kdykoliv.


Dnes jsem narazila na několik zajímavých blogů.. všude jsem nechala komentář a podepsala se různými jmény, která se mi vždycky líbila. Je to jedno, jen mě to tak napadlo. Už opravdu potřebuji jet pryč.

hvězdy nad hollywoodem

1. července 2012 v 22:27 | Haily |  Deník
Dnes jsem navštívila Mezinárodní hudební festival Prague Proms v Obecním domě, a podívala se na jejich představení Hollywood Night. Bylo to skvělé! Učinkoval zde Český národní symfonický orchestr a pan dirigent Kryštof Marek. Hrály se úžasné filmové skladby, například z Améliem z Montmartu, z Tří mušketýrů, Pýchy a předsudku, znělka ze Simpsonových, můj oblíbený soundtrack ze Star Wars - New Hope, poté Piráty z Karibiku, Inception a mnoho, opravdu mnoho, dalších. Skvěle jsem si to užila a mé mintové vílí šaty měly svoji premiéru.

Doufám, že se mi podaří zajít na nějaký další symfonický koncert, protože to byl opravdu skvěle strávený večer. (plus bych teď docela chtěla být dirigent..) Jak jste dnešní den trávili Vy?