Srpen 2011

back from ENGLAND

31. srpna 2011 v 22:10 | Haily |  Deník
Už to tak bude - jsem zpět, doma, v Praze, zítra škola, fuj.

Nechce se mi psát žádný report, ale asi bych měla. So much to say, ale přesto se na to nějak necítím. A vlastně, kde všude jsem byla? Almost everywhere. Začínám mít pocit, že Londýn mě nikdy neomrzí. Nejela jsem tam poprvé a stejně tobylo super a chci opět, oh no. Ze seznamu míst, kam jsem chtěla jet, jsem byla na každém. That's nice, isn't it?

V Londýně jsem byla u Big Benu, viděla jsem London Eye, byla jsem uvnitř Toweru, viděla jsem Tower Bridge, Buckinghamský palác jsem viděla konečně i zevnitř, Royal Mews, Queen's Gallery, Tate Modern, London Bridge, Tower Bridge, Oxford street, China Town, Soho, Carnaby street, Mod obchod, Picadilly Circus, Downing street, Baker street, Beatles Store, Sherlock Holmes Museum, Madam Tussauds, voskové figuríny Beatles, City Hall, Westminster Abbey, Newtonův hrob, St. Paul's Cathedral, British Museum, Globe, fotila jsem se s vozíkem na nástupišti 9 a 3/4 na nádraží King's Cross, koupila jsem si nové šaty ve Forever 21.. a boty v Primarku a vlastně miliony dalších věcí. Navštívila jsem Hyde Park, Monument to the Great Fire of London, Green Park, Victoria station a hlavně - Abbey road.

A v Liverpoolu? Dům, kde měli John a Cyn svatbu, Brianův dům, domy Ringa, George, Johna i Paula. Strawberry Fields. Penny Lane. St. Peter's Church, kde hráli The Quarry Men Skiffle Group a kde se Paul s Johnem poznali. A Cavern club, samozřejmě. Se sochou Johna. Bar Rubber Soul. Hard Day's Nigh Hotel. Beatles shop, again. Stihla jsem poslední den Beatles festivalu, co se shodou okolností v Liverpoolu konal. Miliony lidí, obří jeviště a přes celé město zní Hey Jude. Perfection.

Bylo to všechno úžasné, ikdyž počasí v Liverpoolu bylo šílené a čekat 10 hodin na letišti se mi taky moc nelíbilo. But who cares? Cause you know, guys, Paris London is always a good idea.

beautiful hard hours

23. srpna 2011 v 1:17 | Haily |  Deník

Legally drawing the Fab Four on a wall with your friend while a bunch of tourists is watching makes me feel quite special. And free and artistic, even when I was a bit embarassed. But I'm satisfied, today was perfect - we have our drawing on John Lennon's wall, we met some Spanish tourists and they were totally amazed (mainly because of Temi's beauty :D), we met a really kind fashion blogger, ate delicious baguettes, drink fresh lemonade, saw some fancy tea sets, played with fake snow, found The Beatles, The Who and The Rolling Stones records... and so much more! You can read it all here!


Audrey or Twiggy?

17. srpna 2011 v 18:54 | Haily |  Nástěnka
Zítra jedu do Brna na Beatlemanii, pak k Balatonu a nakonec do Anglie, so much to do. Jistě všichni chápete, že takhle před cestama nemám tak úplně čas vymýšlet dobré články a beztak se v posledních dnech se mnou nic zajmavého neudálo. Avšak do Anglie si notebook beru a přemýšlím, že bych sem každý večer napsala, co se ten daný den dělo.. jen se bojím, že Vás to jednak nebude zajímat, a pak také, že na to budu zapomínak. Ještě si to rozmyslím.

Zatím sem dávám novou anketu, kde mě zajímá, zda máte radši Audrey Hepburn (např. Snídaně u Tiffanyho, Charade, My fair lady, Roman holiday,) nebo Twiggy (britská modelka). n_n

Twiggy

Audrey Hepburn