Červenec 2011

a tak jsem zase šťastná

5. července 2011 v 18:09 | Haily |  Deník
Víte, když je už moc dlouho všechno špatné, znamená to, že štěstí je již na dosah. A vážně je, dneska jsem se o tom přesvědčila. Ne, že by moje špatné období trvalo dlouho, jen pár dní, ale já nejsem zvyklá na špatné nálady. Každopádně včera jsem už začínala být krajně zoufalá, ale po nočním spamu fotek Paula jsem se odebrala do postele s úsměvem na tváří. To už je věc druhá, že noc byla snad nejhorší, co jsem kdy zažila (opustili jste už někdy dobrovolně vlastní postel v pět ráno a přestěhovali se do obýváků, kde jste se snažili spát v křesle? ne? nezkoušejte to.).

Avšak do jaké míry jsem se včera cítila špatně, do takové se mi dneska vrátila dobrá nálada. Jsem marnivá, byla jsem jen nakupovat. Materialista. Vždycky mi přišly dívky, jejichž jediná radost je jen nakupování, pro smích. Koupila jsem si dvoje šaty (opět, shame on me), oboje tmavě modré, jak poznamenala máma, zachvilku se snad natřu i na modro, jelikož poslední dobou kupuji skoro jen modré věci. Dále jsem utratila za dva páry umělých řas a knížku. Avšak ne ledajakou knížku. Knížku, která nese jednoduchý název - Paul McCartney. Má 700 stránek. Obsahuje asi 600 stránek čistého textu, pak jsou v ní dopisy, oskenované články z novin a fotografie. Je to nádhera, vážně.

Když jsem tu knihu objevila, nachvilku jsem se do ni začetla. Moje mladší sestra stála naproti mně a sledovala mě. Čirou náhodou jsem knihu otevřela na stránce, kde byl moc dojemný odstavec týkající Johna a Paula. Už jsem se chystala propadnout do deprese, když mě vyrušila sestřina slova "Proboha, snad tu nezačneš bulet." a následné odebrání knihy z mých rukou. Je to zvláštní, ta kniha je plná slz, moc dobře to vím, ale téměř se nemohu dočkat, až se ni úplně ponořím. Už vidím, jak se mnou zase na pár dní nebude řeč.

Jedinou věcí, co teď řeším je to, které šaty si mám vzít na garden party, na kterou jsem pozvaná. Vím, že se tam budu nudit, ale přesto jsem hned zarhla vzít si sebou knížku. Budu sedět a usmívat se, jelikož beztak nikdy netuším, o čem je řeč. Myslím, že to bude fajn. Keep calm and dream on.
Just look how cute he is!