Duben 2011

poslední

29. dubna 2011 v 23:57 | Haily |  Deník
Poslední zvonění. Myslím, že bylo moc fajn a to přitom ani nebylo moje. Bylo hrozně legrační, jak se včera večer každý obával dnešního rána, a ano, právem. Taky jsem se trošku obávala, protože všechny poslední zvonění, co jsem zatím viděla, skončily nějakým dramatem nebo úrazem.

Jenže znáte mé štěstí? Je super. Zatímco většině mých spolužáků hned brzy ráno visely z vlasů žloutky vajíček, mouka, šlehačka a jejich šaty byly mokré a plné špíny, já jsem se dostala do třídy naprosto suchá, bez úhony a v úžasné náladě, co poránu není až tak typické. Je fajn znát lidi, co vás propašujou a je fajn umět puppy eyes. Pohled na celou mokrou třídu ve mne vzbuzoval trochu... škodolibé pocity.

Do rozhlasu hrály písničky z Pomády, Pomáda je vlastně úžasný film, dost dlouho jsem ho neviděla, takže možná se v nejbližších dnech podívám. Napadlo vás někdy srovnt Pomádu s High School Musical? Haha, možná je to až nesrovnatelné, ale stejně jsem tomu tak chvilku ukšlíbla, úroveň je prostě někde úplně jinde a přitom je to téměř o tom samém. Několik (bohužel málo) kluků vypadalo jako dvojníci Dannyho nebo Crybabyho, někteří měli klobouky, bílé košile, kšandy a taky to vypadalo dobře. Všechny ty úžasné šaty se 30s a 60s feelingem. A banda hippiesáků. Hezké, moc hezké.

Všechny kvízy jsme totálně projely. Neuznali mi Seychely jako bývalou francouzkou kolonii, unfair. Každopádně jsme pak se spolužačkou celou cestu domů řešily vlajky a státy a jak upadá inteligence lidí. Taky jsme usoudily, že jsme možná jedny z mála z našeho ročníku, kdo ví jak vypadá pruská vlajka. Je vážně zvláštní řešit vlajky a státy s někým, kdo pro změnu není APH-freak.

Nevím proč se vykecávám o škole, je to pro vás asi celkem nuda v Brně. Tlach, tlach, tlach.

V neděli je 1. Máj. Den jsem trávila sledováním VH1 Classic, ať žijou oldies.

Marnivost I.

13. dubna 2011 v 22:11 | Haily |  Elle
aneb další z mých Wishlistů.

Možná trošku paradoxně pro některé z Vás, píšu hned po článku, ve kterém rozebírám snobství, článek o věcech, které bych prostě a jednoduše hrozně moc chtěla. But nevermind, cuz this site still belongs to me and luckily its not yours! However, pokud vám slova jako móda, styl, krajka, tyl, květinový potisk, moustache, 60s, must have item, Fernando Torres a dream dress nic neříkají, bude lepší, když si to nebudete číst. A rada do života, nikdy si neopakujte angličtinu před článkem, co plánujete psát česky.
Shoes! Vážně - bot žena (ani muž, ani nic mezi) nikdy nemá dost. Mojí novou vášní jsou kytičkované Martensky, pochybuji, že je kdy budu vlastnit, ale každopádně si objednávám z Bodyline something-like-black-doc-martens shoes. Oxfordky jsou zas neskutečně roztomilé, ačkoliv dokážou vypadat i pěkně hloupě a já nemám tak úžasný šatník, abych si ladila věci k botám, you will stay as a dream, honey.
Bags. Nejde nemilovat ty tašky vypadající jako staré školní brašny, vždycky mi to připomene Děti z Bullerbynu, tudíž je to must have item. Na britofilní Channel psaníčko nebudu mít nikdy dost peněz a odhodlání si jej koupit, avšak tohle je wish list a tohle byla (pro britofila) láska na první pohled.
Moustache stuff! Moustache is my french friend! Všechno, co má na sobě knír, získává takový zvláštní bizarní, epický nádech a já to přímo zbožňuju. :D
Keep calm and marry on! Herec Tom Felton (Londýn, nar.1987) nebo ho znáte jako Draca Malfoye (HP), pak Charlie (Bath, 1990) jeden z mých oblíbených youtube vloggerů a nakonec útočník fotbalového klubu Chelsea Fernando Torres (Madrid, 1984). I just love them, okay?
Cps. Potřebuju zapracovat/dokončit/doladit/začít vyrábět své cosplaye, jinak nikdy nebudu spokojená a nikdy nebudu mít vysněný dA-able fotky. Vlastně momentálně nejdůležitější je vyrobit cp Chibiromana (na Animefest) a sehnat (nejlépe do červnového Heta pikniku) gakuen kalhoty, respektive konečně najít fakt hezkou látku, a svetr.

Možná bych toho sem napsala i víc, ale jelikož dnes byly třídní schůzky, udělám líp, když se budu alespoň chvilku učit. Takže toť vše pro dnešek, mějte se. n_n (a to dnešní bitchy chování blogu mě pěkně štve)

obrázky jsou poskládáné z jednotlivých obrázků a fotek z google.com, zerochan.com a weheartit.com