Březen 2011

vrásky

26. března 2011 v 23:49 | Haily
Mě asi není povoleno mít jeden plný 24 hodinový krásný den, to by byla asi moc utopie, nebo co jako? Ne, klid.. dnešek byl přenádherný, nikdo mi to nesmí vzít, nikdo.
Jsem tak trochu vyzířená a musim toho ještě tolik udělat, takže report ze srazu bude až později, možná zítra nebo během příštího týdne, zatím nevím. Celkem hodně bych toho ráda napsala, ale podrobný výpis všech mých dnešních pocitů je nezaživný přibližně jako hodina geometrie, takže se to pokusím nějak zkrátit, ale až zítra, musím si to zatím promyslet. :D

Proč neprší?

20. března 2011 v 13:04 | Haily |  Deník
Divný pocit, když sedíte, je vám zima a přemýšlíte. Přemýšlíte tak moc, že se vám dělají na čele vrásky, koušete si nehet na palci a jednou za čas se vám připomene zvukovým efektem nespokojený žalůdek. Možná ani nepřemýšlíte, protože nic nevymyslíte. V hlavě vám pracuje milion těžkých hlučných strojů a nevíte, na který se soustředit. Hotový steampunkový svět, něco se rozbilo, někde stoupá pára, něco zahučí. Občas se ozve vtíravá myšlenka, že byste se měli učit nebo jít kreslit, ale prázdným pohledem ven z okna ji rychle zaženete. Nově sledujete svět za oknem, je naproto normální, obyčejný, tichý a šedý. Neděje se nic zvláštního, nikdo na vás nemluví, nikdo po vás vlastně nic nechce a přesto je vám tak nepopsatelně divně. A pak zjistíte, že všechno to znepokojení se bere z vaší vlastní hlavy a najednou máte ten beznadějný hořký pocit, že s tím prozatím nemůžete nic udělat, protože nevíte a nemáte co dělat.

Kamarádka v Japonsku i tatínek jiné kamarádky se už mají dobře, jsem šťastná. :)

Proč neprší?

Můj den v kostce: Přiletěla jsem, uklidila jsem, nevybalila jsem, bolí mě záda, mám hlad, nemám jídlo, nemám peníze, nefunguje topení, nechci se učit, musím se učit, nechci kreslit, musím kreslít, těším se na sraz, chci spát.

Update 14:24: Už nikdy nebudu číst žádnou diskuzi týkající se katastrofy v Japonku.. jen se zbytečně rozčiluju.. ale když ta lidská hloupost tak hrozně bolí.

arrivederci~

6. března 2011 v 16:59 | Haily |  Deník
Napadlo mě, že bych vás mohla upozornit, že v úterý odjíždím a že do 21.3. sem pravděpodobně vůbec nic nepřibude. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně Jarního Heta srazu (26.3.), tak se ptejte Hime, ta vám ochotně cokoliv zodpoví, nebo se zeptejte mě, dokud ještě neodjedu, pak už vám totiž nebudu moct odpovědět. Budu se vší pravděpodobností bez internetového připojení, hovory mě budou stát něco okolo 90 Kč za minutu a sms 15 Kč, bwee. Avšak si myslím, že nic převratného by se stát nemělo a všechny informace máte na facebooku (link). Tak jo, organizační věci máme zasebou.

A kam to vlastně jedu? Za strýčkem Kubou, yay a ať to zní jakkoliv divně, nehorázně se těším na Ruzyni a na ten moment, kdy už sedíte v letadle a napadá vás, že teď už vás nic nezastaví, vzhůru do nebes!! Bude to zvláštní, dlouho jsem nikde nebyla totálně sama bez kamarádů (tedy teď to berme tak, že moje sestra se nepočítá mezi kamarády) a bez jakéhokoli kontaktu. To zní strašidelně. Ale třeba mi to pomůže uvědomit si pár věcí, jak to bývá ve filmech a tak podobně. A možná se mi povede něco po dlouhé době nakreslit.

Myslím, že tohle je vše. Vím, že poslední dobou moje články stojí za houby, ale mějte strpení, tohle zimní období mě vyčerpává.

hum hum

3. března 2011 v 16:39 | Haily |  Deník
Včera jsem si pročítala všechny reporty ze srazů a naprosto mě okouzlil fakt, jaké hmatatelné štěstí z těch článků vyřazuje, až mi to začalo naprosto šíleným způsobem chybět. Myslím ty srazy, reporty píšu hrozně nerada, ačkoliv cítím takovou povinnost jak vůči ostatním, tak vůči sobě, si udělat o tom záznam. Začínám být tak trochu emocionálně mimo, jsou dny, kdy si přijde jako kdybych něco brala, ačkoliv teda netuším, jaký to může být pocit, ale přirovnávám to k tomu. Dřív se mi moc nestávalo, abych vypla takovým způsobem, že bych najednou ani nevěděla, kde jsem. Navíc se už pět nocí zasebou probouzím v hodinových inervalech. A myslím, že z toho všeho už vyplývá i to, že nemám absolutně na nic čas a vlastně ani náladu ne. Avšak na cosplay i kreslení bych náladu měla, ale nemůžu mít všechno, že. Achjo, co se zase děje? Nejraději bych teď seděla někde v teple s přáteli, povídala si o životě, Harrym Potterovi, historii, Hetalii, jídle.. o všem, filozofala, pila horký čaj a jedla něco šíleně sladkého, co by mělo třikrát více kalorií než je doporučená denní dávka, yuuuummy! A ještě bych si dala pocky! ♥
+
2×funny&cute Spamano comics: first and the second