Únor 2011

happy pills

12. února 2011 v 11:01 | Haily |  Deník
Včera jsem byla se svojí třídou v Zoo, až na to, že byla zima, místy poprchávalo a museli jsme hledat různé infromace na vyplnění zadání, to bylo super. Mám asi tři miliony fotek, ale jsem liná je vůbec nechat načíst do počítače a pak vybrat ty lepší a dát je na internet. Každopádně v Zoo mají kus obrovské dřevěné lodi! :3
Zjistila jsem, že jeden z nejlepší léků na špatnou náladu je spánek, poprvé asi od září jsem spala 12 hodin a přijdu si, jako kdybych v sobě měla tři energy drinky. Už chci jen horkou kávu a velkou snídani a jsem dnes schopná všeho..
Je tak zvláštní sledovat lidi, jejich nálady, jak se mění závisle na úplných drobnostech, někdy jen stačí někoho jen vyslechnout a hned mi připadá, že je svět krásnější, když se moji přátelé usmívají, takže běžte si s někým popovídat, we all have stories to tell.

O víkendu bych ráda změnila design a musím taky kreslit a učit se, ach.

we are all addicted to something that takes away the pain

7. února 2011 v 22:26 | Haily |  Deník
V ten den, kdy je tak krásně, že jdete 6 zastávek přes 40 minut pěšky domů a když už jste jen kousek od domu, sednete na autobus a jede třeba i na konec světa, slunce svítí velkými okny a krajina za městem ubíhá, v ten den začnete přemýšlet.

I should discontinue this, my little sweet theatre. This site is me, what a nice feeling of self-destruction to lay out here all my private life, for two years, three months and four days. And the end is still far away.

Všechno probíhá možná tak, jak by mělo, tak jako každý den. Probudit se, jít do školy, přetrpět školu, nakoupit, jít domů, převléknout se, jít fotit, vyvětrat, přemýšlet, zapnou počítač, vypnout počítač s úmyslem odvyknout si, zapnout počítač s úmylem podívat se na suply, seznam, facebook, deviantART, lookbook, facebook, vlastní blog, facebook, cizí blogy, mangafox, facebook, skype, skype, skype, skype, učení, hygiena, skype, skype, skype, podívat se na suply, faceook, blog, číst si, přemýšlet, přemýšlet, přemýšlet, spát. Není to trochu stereotyp? Ale co by jste chtěli dělat v zimě s kamarády, co bydlí v jiných městěch nebo v jiných státech? Nemůžu říct, že u sebe nemám kamarády, ale není jich mnoho a všichni trpíme syndromem spěchu, nemáme na sebe čas, odcizujeme se, je nám to líto.

Nemůžu se dočkat dalšího srazu, kdybych zrovna měla záchvat sebelítosti a melancholie, tak napíšu, že jen to mě drží při životě, ale všichni víme, že to tak není; jen je to tak krásné, jiné, šťastné a bezstarostné být s kamarády, povídat si o tom, co nás baví, dělat to, co nás baví, smát se, být součástí něčeho. Proč ale.. ne nic.

Napadá mě řada náhodných věcí, ale žádná není hodná toho, abych ji dál rozvíjela, protože někdy to nemá ani cenu, život jde dál.

And you know what? Expecto Patronum.

dopoledne

5. února 2011 v 11:14 | Haily |  Deník
Přála bych si, aby vítr odvál všechny mé starosti tak, jako dneska ráno odvál všechen sníh; nebe je neuvěřitelně modré, svítí slunce a nikde ani pamatky po zimě. Teplý podzim, babí léto nebo brzké jaro, každopádně ne zima. Popravdě jsem za to hrozně ráda, ikdyž zimu miluju a ikdyž jsem chtěla stihnout nafotit ještě nějaké zimní fotky, sníh určitě ještě napadne, ale možná si přeju, aby se tak nestalo.
Naproto se mne děsí pohled do diáře, když zjišťuji, kolik věcí ještě musím udělat a kolik bych jich udělat ještě chtěla. Možná mě to dřív neštvalo, říkala jsem si, že všechno udělám po pololetí a teď mám času snad ještě méňe. Chtěla bych si kreslit, to co chci já, a ne vyrábět pohlednice na němčinu na téma Rilke, ještě jsem nic neudělala a ve čtvrtek to musím odevzdat. Taky bych si už hrozně ráda dočetla svoji povinnou četbu, ale musím číst knihy na latinu a němčinu a jde to pomalu, moc pomalu. Chci začít šít cosplay.
Dneska bych taky chtěla dělat víc věcí, než jen napsat článek na blog, celý den uklízet a večer se usmívat jak sluníčko na všechny na tátově oslavě narozenin.

První věta, co mě dnes potěšila byla od moji mladší sestry: Pojď si dát cupcake, honem než to táta sní!

Tak já teda jdu na cupcake.

psaníčko

1. února 2011 v 17:04 | Haily |  Nástěnka
Jednou do pekla, prosím.
S přestupem nebo bez?
Jak to vyjde levnějí?
S přestupy.
Pak s přestupy.
K oknu nebo do uličky?
Nechci sedět.
Přitom z okna je báječný výhled!
Pak do uličky.
Zpáteční přejete si?
Ne, děkuji.

Proč se bavíme o tomhle, jsme normální?
Ne.

Už nechceš do pekla?
Ne, vadí?
Nevadí. Mám jahody, chceš?
Jo, pošli mi je v penálu.
Nevejdou se tam.
Hoď mi je.
Ne, Márvy si toho všimne a dostaneme poznámku.
Srabe.

~našla jsem tohle staré psaníčko pečlivě uložené v sešitě ze základní školy, no chápete to?