Prosinec 2010

HNY

31. prosince 2010 v 23:11 | Haily
Poslední článek v tomto roce, obsahující pouhou zprávu s přáním krásného Nového Roku. Nebo, víte co? Odložte nachvilku alkohol a párty, oslavy a zamyslete se, že Nový Rok není jen důvod k tomu opít se do němoty, slavit něco s přáteli, dostat o půlnoci polibek nebo si zazpívat v pokročilém stádiu opilosti státní hymnu, ne, je to nový začátek. Můžete si říct, že každý den můžete začít nanovo a nepotřebuje Silvestr k tomu, abyste si dali předsevztětí, které Vám vydrží stejnak jen měsíc, ale máte na to dost síly? Protože já ne, mě stačí si něco zapřísáhnout jednou do roka, možná to pak má o to větší váhu, nevím. Je lepší si říct, že do Novýho Roku vstoupím s čistými kartami, než jen, že odzítřka se budu chovat tak a tak, možná to vyjde nastejno, ale možná nám konec starého a začátek nového roku pomůže uzavřít některé kapitoly a vážně nakonec sami uvěříme, že začínáme nanovo a je jen na nás, o kolik lepší budeme v roce 2011.

Ne, ještě jsem nic nepila.

Přeju Vám plno zdarů do roku 2011 a víte co? Těším se na lednový sraz a na AnimeFest, moc. :3:)

Krok v před

13. prosince 2010 v 22:44 | Haily |  Deník
Za šest hodin vstávám. Za sedm jdu do školy. Moje znalosti o aktuálním učivu jsou nulové. Nepamatuju si své spolužáky. Cvičím na tělocviku. Jsem platonicky zamilovaná. Jsem závislá na Glee. Jsem závislá na Hetalii. Už rok jsem neviděla žádné jiné anime kromě APH. Nenávidím rok 2010. Nejím čokoládu. Lhala jsem mamce. Koušu si nechty. Děsí mě má budoucnost. Nekreslím. Neučím se. Nepíšu svým kamarádkám. Ignoruju fakt, že mám rodinu a přátelé a dělám ze sebe antisociálního chudáka. Skoro nebloguju.

Stop. Tohle musí přestat. Tohle období hledání sebe sama mě vážně nebaví. Období velkých změn. Oh god, kdo tohle vymyslel?

Slavnostně přísahám, že dnes v noci se pokusím zničit tento téměř nekončící kolotoč neštěstí, ze kterého nemohu vystoupit. Say hello to better tomorrows! Jo, vím, že to tak jednoduše nejde, ale můžu si aspoň nachvilku představovat, že jsem v americkém filmu. Vždyť přeci nikdo neví, co přinese zítřek? Možná proběhne příšerně nudně, nebo se taky stane něco úžasného. Who knows?

Každopádně, už by se slušelo změnit tu design, a také napíšu ten report ze srazu, ale ne dnes, do zítřka zbývá hodina a čtrnáct minut. Co všechno zvládnete za hodinu a čtrnáct minut?!