Listopad 2010

adresa mého blogu

30. listopadu 2010 v 13:19 | Haily
Všimli jste si, že adresa mého blogu je hloupá? Já jsem to vždycky nějak tušila, hlavně když jsem někomu zadávala adresu a jen jsem slyšela ,,Ale ne! Blíčařka!", ale nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost. Tak ale co po mě chcete, blog už je skoro tři roky starý, co byste čekali od třináctileté Haily s novým blogískem? Tenkrát bylo Bleach in, ale originální to moc nebylo tedy.
Sranda je, že jsem Bleach asi po 30 dílech vzdala, jsem asi barbar, ale vážně mi to přišlo jako hrozná nuda. Ještě větší barbar jsem s Narutem, u kterého jsem v polovině přeskočila na Shippuuden z něj shlédla tak prvních 10 dílů. Taky nuda, ale sestra to ještě pořád čte, takže jsem tak napůl v obraze. Teda kecám, pořád nechápu, jak je možné, že už sestra třikrát měla výlev, že umřel zase tentýž človek. Když o tom tak přemýšlím, je šíleně málo anime, které jsem viděla dokonce a nepřeskočila ani jeden díl. Přečetla jsem přibližně 10 krát víc mang do konce, než dokoukala anime. Kdybych si měla napsat list dokoukaných anime, tipuju že by jich bylo tak max. 30, mangy bych si psala dozítřka, je to divné, ale vždycky jsem si myslela, že mě anime bude bavit více. Mám to tak jen já? Víc koukáte na anime nebo čtete mangu?
Taky bych nikdy neřekla, že se budu věnovat cosplayi, před dvěmi lety určitě ne. Je zvláštní, jak se všechno mění, většinou právě k pravému opaku. Když vezmu v úvahu, že nevěřím na náhody, poslední dobou se semnou děje až moc random věcí.

Pamatujete si, jak dřív, když jsem blogovala, vždycky jsem začas napsala nějaký moudřejší a promyšlenější článek, ke kterému se pak připojila v komentářích dost slušná diskuze? Tak to už tady v nejbližších dnech nečekejte. Nemám čas přemýšlet. Neříkám, že tento blog upadá, on se ještě spraví, jakmile se spravím já.

It is not necessary to change. Survival is not mandatory.