Červenec 2010

Little Englander in America

22. července 2010 v 18:38 | Haily |  Deník
Balaton 2010 Letní záznam
~
Během léta vždycky zjistím dvě věci. První, že vůbec neumím nakládat s volným časem a ta druhá, že delší pobyt na čerstvým vzduchu+sluníčku mi nedělá vůbec dobře. Nevím jak je v mé milované Praze, ale tady je okolo 35°C, blé. A Balaton má taky 28° takže se chudák člověk s upírskými sklony ani neochladí.
Kamarády jsem si zatím nenašla, je tu plno němců a pořád slyším jen samé langsam, nein und wasser. Zachvilku vyrážím do jiného města na břehu Balatonu, pochybuji, že ho znáte, ale jmenuje se Siófok. Největší a nejznámější místo vyhledávaný jak mladými, tak starými lidmy plné barů, diskoték, obchodů a pláži.
Tady v jedné trafice mají takové ty malé růžové telefónky pro děti a na jednom je obrázek ze Sister Princess, chtěla jsem se jen tak z hecu zeptat prodavače, zda náhodou neví z jaké je to pohádky, ale bála jsem se, že mi pak nařídí ať si to koupím a já žádné telefónky nechci. :D

Tímto hlásím konec záznamu a netuším, kdy zase najdu čas a svého miláčka (rozumějte blog), po ránu mám někdy čas se podívat na maily, ale jinak vůbec.

Byebye :)

Prázdninový záznam

6. července 2010 v 21:23 | Haily |  Deník
Víte, já jsem za Prahu ráda. Tak nehorázně ráda. Jsem o dva státy dál od rodiny, o šest hodin dál autem, o deset autobusem, o dvanáct vlakem, o 40 minut letadlem. Až já se dostanu do stádia odstěhování od rodičů, rozvinu plán těchto dvou geinálních osob a přesunu se dokonce (!!) do jiného časového pásma. Ikdyž, Praha se mi líbí, potřebovala bych někam odsunout rodiče, ach, jak sobecké. Tak tedy upřímně a bez omáčky, je tady sestřenka a kmotra a ačkoliv tu jsou terpve dva dny, leze mi to krkem. Pokaždé když tu někdo je, projíždíme památky v České republice, nedokážete říct památku, kterou jsem neviděla nejméně dvakrát. Dnes, Koněpruské jeskyně, po šesté. Zajímavé je, že přestože jsem je navštívila šestkrát, nikdy se mi nepodařilo zažít Absulutní tmu, protože vždycky se našel nějaký DEBIL, co si začal svítit mobilem. A ještě něco, řekněte mi jeden jediný důvod, proč sebou táhnout roční dítě díte s tříletým sourozencem do jeskyně. Tříletý sourozenec si to rázoval předemnou a táhla ho maminka, najednou se tříletý sourozenec zastavil a zcela normálně, jako kdyby právě řekl něco natolik běžného, že venku prší, nám oznámil, že se počůral. Ha.

Ani jsem se nezeptala. Co vysvědčení?! (ohh lordy) Já propluvila s jednou dvojkou, to jsem naposledy měla v pololetí osmé třídy. Nějakým podivným způsobem na sebe nejsem ani hrdá, není to falešná skromnost, když přiznám, že všechno mám jen z milosti a díky své diplomatiš výřečnosti.

Mám hrozně moc práce a vůbec se tomu nevěnuju, radši píšu na blog, donuťte mě někdo něco dělat, prosím, hezky prosím, naaah.

Jak se rozmužují mořské panny? D: (to volno mi fakt nedělá dobře)

Hetalia: Fantóm Fandomu

1. července 2010 v 10:08 | Haily |  Deník
Edit (1.3.2011): možná by to nikdo něměl číst... :<